Montážní dělník

CAG Electric Machinery s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Klučovská 232, 282 01 Český Brod, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:CAG Electric Machinery s.r.o., IČ 27893774
Pracoviště:CAG Electric Machinery s.r.o. - provoz, Klučovská 232, Liblice, 282 01 Český Brod

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Naše společnost hledá montážního dělníka pro kontrolu a testování elektromotorů.
Jednosměnný provoz.
Požadujeme dobrou fyzickou zdatnost, manuální zručnost, strojní, zámečnické, automechanické vzdělání výhodou, flexibilitu, ochotu, pracovní nasazení, chuť do práce.
Nabízíme kompletní zaškolení, příjemné pracovní prostředí, po zaškolení až 30.000Kč.
Pracovní doba: 7-15h
První kontakt:
Osobně: po předchozí domluvě, nebo Po - Pá 8:00 -15:00hod
telefonicky: Hlaváčová Tereza, tel.: 321 672 174, Po - Pá 8:30 - 15:00
e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12491290722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou