Automechanik, autoelektrikář

Auto House s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 122, 61900 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
18.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma GRIFTEST s.r.o. hledá automechaniky do servisu evropských a amerických automobilů. ŘP alespoň skupiny B podmínkou, znalost práce s diagnostikou je výhodou. Nabízíme práci na netradičních automobilech, která rozhodně není stereotypní, příjemné pracovní prostředí, usměvavý kolektiv, stálou pracovní dobu a dobré platové podmínky. Odpovědi prosíme do e-mailu nebo volejte na telefon 733 373777. Těšíme se na nové členy našeho týmu a slibujeme zajímavou práci. Nástup ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci na netradičních automobilech, která rozhodně není stereotypní, příjemné pracovní prostředí, usměvavý kolektiv, stálou pracovní dobu a dobré platové podmínky. Odpovědi prosíme do e-mailu nebo na telefon 733 373777. Těšíme se na nové členy našeho týmu a slibujeme zajímavou práci. Nástup ihned.

Informace o náboru

prosíme o kontakt e-mailem nebo telefonicky na 733 373777, pan Martin Jambor

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

šikovnost, pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

prodej, opravy automobilů
ID: 2265026  Datum zveřejnění: 17.4.2016