Pracovník/pracovnice klientského oddělení

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Veleslavínská 1, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté pro styk s veřejností (24320)

Pracoviště a kontakty

Firma:Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o., IČ 25706381, http://www.cmcpraha.cz
Pracoviště:Canadian Medical Care, Česká republika spol. s.r.o., Veleslavínská 1/30, Veleslavín, 162 00 Praha 616

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- přímý kontakt s klientem, řešení jeho požadavků osobně
- nepřímý kontakt s klientem, telefonicky, e-mailem
- komunikace s klienty v osobním, telefonickém i písemném styku v anglickém jazyce
- administrativa spojená s chodem klientského oddělení
- aktivní spolupráce s ostatními týmy společnosti
- zadávání údajů do účetního i klientského systému, fakturace

Požadujeme:
- znalost anglického jazyka na úrovní pokročilý v písemném i mluveném projevu
- zdravotní vzdělání výhodou
- proklientský přístup, komunikativnost, asertivita, schopnost poskytnutí péče klientům v nadstandardním lék. zařízení
- pozitivně orientovaná osobnost
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- schopnost naučit se pracovat s novými PC systémy
- schopnost komplexně řešit problémy
- ochota učit se a rozvíjet se

Nabízíme:
- samostatnou, zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
- nadstandardní lékařskou péči
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- pozice je vhodná i pro absolventy

Místo pracoviště:
Praha 6, Veleslavín

Termín nástupu:
dle domluvy

Poslední změna:2016-12-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6

číslo volného místa: 10094100719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní