Lékař/ka se specializací v oboru pediatrie

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Veleslavínská 1, 162 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-10
Mzdové podmínky (brutto)
400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v pediatrii (22125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o., IČ 25706381, http://www.cmcpraha.cz
Pracoviště:Canadian Medical Care, Česká republika spol. s.r.o., Veleslavínská 1/30, Praha 6 - Veleslavín, 162 00

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-10
Mzdové rozpětí:od 400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Veleslavínská č.p. 1/30, Veleslavín, 162 00 Praha 6
kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: 608477967, e-mail: [email protected]
Pracovní náplň:

- nadstandardní ambulantní péče o pacienty
- telefonické konzultace s pacienty či rodinnými
- příslušníky pacienta
- návštěvy klientů dle dohodnutého harmonogramu
- administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- specializovaná způsobilost v oboru dětské lékařství
- praxe v oboru alespoň 2 roky
- znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
znalost dalších jazyků výhodou
- klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
- velmi dobrou uživatelskou znalost PC
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- práci na zkrácený úvazek či plný úvazek
- práci v ambulantním provozu
- samostatnou a odpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- nadstandardní lékařskou péči
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování

Místo pracoviště:
Praha 6, Veleslavín a/nebo Praha 4, Chodov

Termín nástupu:
ihned, popř. dle domluvy

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6

číslo volného místa: 12113490757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně