Office manager/managerka v investiční společnosti

CAPITAL Trust, a.s.

Místo práce
Křižíkova 65, Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
22.04.2013

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení chodu kanceláře, koordinace a řízení vztahů s obchodními partnery a spolupracujícími subjekty - účetními, advokáty, dodavateli stavebních prací, nájemci, makléři, evidence pošty a došlých faktur. Organizace času a jednání managementu. Zřídka jedno až dvoudenní pracovní cesty. Mladý, příjemný, nevelký kolektiv. Lze i na zkrácený úvazek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity dle dohody. Mimopražským uchazečům nabízíme ubytování v Praze. Více o naší společnosti na www.cinzovnidomy.cz

Informace o náboru

Pokud jste evidován/a na Úřadu práce, je to pro zaměstnavatele výhodou. CV a motivační dopis zasílejte na [email protected], těšíme se na Vás

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nutností je plynná angličtina, znalost dalších jazyků velkou výhodou. Pracovní zkušenosti výhodou. Nutná spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Investiční společnost. 17 let úspěšné praxe v realitním developmentu (koupě činž. domů, jejich rekonstrukce a prodej po jednotkách), krátkodobé a dlouhodobé pronajímání bytů v Praze. Investice do beauty businessu - beauty studia, masážní salony. Asistence zahraničním investorům při vstupu na český a slovenský trh s nemovitostmi. Více na www.cinzovnidomy.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1422159  Datum zveřejnění: 18.3.2014