Junior účetní

CAPPA 2, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 565, 190 11 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:CAPPA 2, s. r. o., IČ 60111470
Pracoviště:CAPPA 2, s. r. o. - 001, Podnikatelská 565, Běchovice, 190 11 Praha 911

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru , znalost účetnictví , základní znalost daňové problematiky, znalost účetního SW Helios Orange výhodou, dobrá znalost práce na PC - MS Office,samostatnost, spolehlivost, pečlivost, logické myšlení, praxe v oboru min. 1 rok výhodou
Náplň práce : zpracování a účtování standardních účetních případů, vedení svěřené agendy účetnictví, spolupráce na účetních závěrkách, administrativní podpora ekonomického oddělení, plnění dalších úkolů na základě dispozic přímého nadřízeného
životopisy zasílat na e-mail [email protected] pod značkou "junior účetní"
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti

Poslední změna:2016-08-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11241330777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou