Operátoři výroby

Carbody, Czech Republic s.r.o (MPSV)

Místo práce
105, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-06
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha stacionárních strojů a zařízení (81)

Pracoviště a kontakty

Firma:Carbody, Czech Republic s.r.o, IČ 24225096
Pracoviště:Bezděčín 105, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-06
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. 105
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 734 672 774 nebo emailem: [email protected]

Náplň práce:
- zajišťování výrobní a kontrolní činnosti na produktech vysekávaných z pěny
- obsluha strojů

Požadavky na kvalifikaci:
- základní vzdělání
- manuální zručnost
- ochota práce ve 3 směnném provoze
- preferována praxe v průmyslové výrobě, pozice jsou k zaučení

Nabízíme:
- zázemí v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
- stabilní místo bez jakékoliv formy diskriminace
- jednoduchou práci v příjemném prostředí

Zaměstnanecké výhody:
- bonus za přítomnost
- měsíční bonus za produktivitu
- stravenky v hodnotě 80,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem
- 25 dní dovolené

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12115330750

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání