Exkluzivní spolupráce v energetice

CARBOUNION KOMODITY, s.r.o.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- získávání odběratelů elektrické energie a zemního plynu v segmentu malých a středních podnikatelů, případně domácností

Informace o náboru

Finančně silná a stabilní skupina CARBOUNION hledá spolupracovníky (na živnostenský list, případně dohoda o pracovní činnosti) pro exkluzivní prodej elektřiny a plynu na základě provizního systému (platba dle prodaných MWh, eventuálně za smlouvu). Vhodné zejména pro externí energetiky (i t.č. v penzi), dodavatele služeb či jiných produktů pro podnikatelskou sféru, správce bytových fondů nebo developery na celém území České republiky.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailových adres m.veverkova@carbounion a [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Energetika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- loajálnost
- komunikativnost
- samostatnost
- vstřícné jednání
- svědomitost
- osobnost s orientací na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dodavatel elektrické energie a zemního plynu

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1841227  Datum zveřejnění: 20.8.2014