Projektový manager/Stavebnictví

Career In Motion s.r.o.

Místo práce
Praha - Středočeský kraj, Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa technické dokumentace
- projektová a částečně projekční činnost
- tvorba metodických postupů, norem a směrnic
- kontrola směrnic
- jednání s dodavateli a subdodavateli
- převod mezinárodních standardů do českých norem
- komunikace se stavebními techniky a jejich odborná podpora
- řízení vlastních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení
- odpovědnou a samostatnou práci s možností prosazovat vlastní nápady
- příjemné a dynamické pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho exkluzívního klienta, renomovanou německou obchodní společnost hledáme nového kolegu, který posílí stávající tým. Náš klient patří ke společnostem se stabilní pozicí na trhu a pravidelně se řadí k oceňovaným obchodníkům. Práce, kterou nabízí je dynamická a různorodá s častým využitím německého jazyka jak v psané, tak mluvené formě. Práce je vhodná i pro absolventy, kteří mají odbornou stavební praxi při studiu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ stavebního směru
- velmi dobrou znalost NJ
- praxi v oboru
- schopnost prosadit své názory
- organizační a koordinační schopnosti
- analytické myšlení při hledání optimálních řešení
- vysoké pracovní nasazení
- aktivního řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Career In Motion s.r.o. je personálně-poradenská společnost se zaměřením na rozvoj lidského kapitálu firem. Klíčovými hodnotami společnosti jsou koučovací přístup v komunikaci, profesionalita a lidskost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1803478  Datum zveřejnění: 16.7.2014