Dělníci ve výrobě Otrokovice

CAREIRAS invest s.r.o.

Masarykovo náměstí 155 ( pasáž slunce 3. patro ), Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
07.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
od 12000 Kč,- po zaškolení 15000 Kč,- až 18000 Kč,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocné práce, po zaškolení, čalounické a kašírovací práce (potahování/ka­šírování) interiérových dílů pro automotive, práce na tři směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravní lístky v hodnotě 60 Kč
Příplatky za směny
- příplatky za práci přesčas + 25 %
- noční +10 %
- odpolední + 6%
- sobotu a neděli +10%
- svátek + 100 %

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

odpovědný přístup k práci
spolehlivost
manuální zručnost
dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost byla založena jako kooperující společnost společnosti STUDENTSKÝ SERVIS, která se více jak dvacet let zabývá zajišťováním krátkodobých náhrad pracovního výkonu a přechodnou potřebu posílení v různorodých činnostech formou poskytnutí jednorázové služby nebo formou dočasného přidělení zaměstnanců. A jako takoví jsme jednou z nezávislých společností ve Zlínském kraji s 13 pobočkami na Slovensku a České republice.
ID: 2334278  Datum zveřejnění: 27.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 12000 Kč,- po zaškolení 15000 Kč,- až 18000 Kč,-