Konstruktér (designer)

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Plzeňská 601, 338 05 Mýto, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., IČ 46350420
Pracoviště:Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. - Mýto, Plzeňská 601, 33805 Mýto v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-29
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONSTRUKTÉR (DESIGNER) - Náplň práce: tvorba a úpravy výkresové dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků s cílem zvýšení bezpečnosti a kvality, snížení nákladů a zvýšení produktivity, práce s výkresovou dokumentací v rámci podnikových, národních a mezinárodních norem, komunikace s interními zákazníky, účast na vývoji a přípravě technických řešení v rámci optimalizace či nového vývoje výrobků, účast ve změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro), praxe na pozici konstruktéra, zkušenost z výrobního prostředí výhodou, komunikativní znalost AJ, znalost MS Office, zkušenost se systémem 3D CAD, samostatnost, orientace na zákazníka, výsledky, aktivní přístup, schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám. Nabízíme: jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti, zajímavou náplň práce, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, aj.

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 8512910703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou