Elektrikář

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Plzeňská 601, 338 05 Mýto, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-29
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (7411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., IČ 46350420
Pracoviště:Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-29
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách
Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly
Požadujeme: vyučení v oboru a praxe v oboru výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, časová flexibilita a aktivní přístup k práci, platná vyhláška 50, § min. 5 - u elektrikářů
Nabízíme platové ohodnocení od 20.000,- do 25.000,- Kč/měs., zaměstnání ve stabilní společnosti, čisté a nehlučné pracovní prostředí, dobré platové podmínky, 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek za doporučení zaměstnance 20 000,- Kč, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění , svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.
Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Kontakt telefonicky: Hanzlíková Barbora, tel.: 371 877 701, e-mail: [email protected]
Pohovory a prohlídka výroby - úterý a čtvrtek v 10:00

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12425580788

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.