Pracovník-ce obchodního oddělení

CASARREDO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Družstevní 306, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:CASARREDO, s.r.o., IČ 27804372
Pracoviště:CASARREDO, s.r.o. - prac. Družstevní 306, Družstevní 306, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A 11
Nabízíme práci na obchodním oddělení.
Vhodný uchazeč by měl mít min. 1 roční praxi v obchodní firmě. Náplň práce obsahuje příjem objednávek, fakturace, práci se skladovým programem - příjemky, výdejky, komunikaci se zákazníky přes telefon.

Nabízíme stravenky 90 Kč/den.
Odměny podle hospod. výsledků firmy.

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, výbornou práci s PC.
- znalost práce v účetním nebo skladovém programu - na vlastní program zaučíme
- polský jazyk, případně anglický nebo ruský jazyk výhodou
- řidičský průkaz sk B. - není podmínkou

Životopisy zasílat na email: [email protected] do 3.5.2017.

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 12552470756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou