Letting Consultant

CBRE s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Zodpovědnost za hledání nových nájemců do jednotek v obchodních centrech, jednání se současnými nájemci
Oslovení potenciálních nájemců, úvodní kontakt s nájemci a prezentace společnosti, nabízení nebytových prostor v obchodních centrech
Příprava marketingových materiálů pro pronájem jednotek v obchodních centrech
Pravidelný kontakt s nájemci a pronajímateli
Koordinace vyjednávání s ostatními členy týmu
Zodpovědnost za reporting klientům

Místo výkonu práce: Moravskoslezský, Jihomoravský a Olomoucký kraj

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Zaměstnání na plný úvazek
Příjemné pracovní prostředí
Zajímavé úkoly a výzvy
Profesní rozvoj
5 týdnů dovolené
Stravenky
2 sick days
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů po zaslání Vašeho životopisu, pravděpodobně Váš profil neodpovídá našim požadavkům a nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
Ochota cestovat
Obchodní duch
Týmový hráč
Předchozí zkušenost v oblasti realit vítána
Orientace na klienta, dobré komunikační schopnosti, pozitivní a proaktivní přístup
Nutná dobrá znalost anglického jazyka
Dobrá znalost MS Office (Excel)
Flexibilita, spolehlivost, schopnost práce pod tlakem, dodržování termínů
Schopnost stanovit si priority, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CBRE v České republice působí v Praze od roku 1999. Kancelář zajišťuje široké spektrum realitně poradenských služeb jako pronájem kanceláří, investiční poradenství, pronájmy skladů, oceňování nemovitostí a studie proveditelnosti developerům. Mezi naše klienty patří institucionální a soukromí investoři a národní i mezinárodní společnosti.
ID: 2262193  Datum zveřejnění: 25.9.2015