Koordinátor grafických podkladů

CBS spol, s.r.o.

Místo práce
Sokolská 416, 760 01 Zlín, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
22.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc, zavislé od výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaký máš být?
Umíš dobře komunikovat s lidmi, to znamená, že je umíš i poslouchat, nejen vyprávět. Umíš vyjednávat, aby v zájmu zákazníků byl projekt vydaný načas. Záleží Ti na projektu, na jeho kvalitě a termínu dodání. Jestli ovládáš i grafické programy Photoshop a InDesign, je to Tvoje výhoda.

Co budeš dělat?
Hlavní náplní práce koordinátora je komunikace, vyjednávání a plánování. Naše společnost se zabývá vydáváním ručně malovaných map, v kterých prodává inzerci. Úlohou koordinátora je získat od inzerentů grafické podklady a zkompletovat je pro grafika. Po vytvoření grafického návrhu posílá koordinátor inzerentovi hotový návrh na schválení. Kromě inzerentů komunikuje i s našimi obchodními zástupci.

Jaký máš mít výsledek práce?
Hlavním účelem pozice koordinátora je urychlit proces výroby malované mapy. Výsledkem Tvé práce je načas vydaná mapa v požadované kvalitě.

Malované Mapy, s.r.o. jsou kreativní grafické studio. Vyrábíme luxusní a cenné produkty jako jsou ručně malované mapy, fotoknihy či letecké fotografie. Jsou to drahé produkty. Svojí obchodní strategií jsme však schopni tyto umělecké díla dostat k obrovskému množství lidí zadarmo. Tímto jim umožňujeme vidět svět originálním pohledem a v hezčích barvách. Už 11 let vydáváme malované mapy a momentálně jsme největším výrobcem těchto map na světě. Mezi lidi jsme už dostali víc jak 2.000.000 map a další statisíce pomocí interaktivních map a facebookových aplikací. Pomáháme také firmám a samosprávám zviditelnit svoje aktivity v regioně originální formou. Pomáháme jim být jiní a odlišit se od konkurence. Působíme v SR a ČR. Dáváme práci přibližně 50-ti lidem. Mnoho o nás najdeš na www.facebook.com/malovanemapy a můžeš se podívat i na reportáže různých televizí o naší činnosti zveřejněné na našem webu www.malovane-mapy.cz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Našim cílem je stát se nadnárodní firmou. Chceme růst a potřebujeme Tvoji pomoc. Na oplátku umožníme růst i my Tobě. Plánujeme se postupně rozšířit do celého světa. Vývoj a výrobu originálů map však chceme nechat doma. Jestli teda ovládáš cizí jazyky a máš ambice, je to Tvoje plus.

Nebudeme Ti slibovat jednoduchou práci . Máš-li být úspěšný, v práci jsi 8 hodin denně a 5 dní v týdnu. Denně uskutečníš desítky telefonů a napíšeš desítky e-mailů. Placený/á jsi od počtu připravených podkladů grafikům, od počtu uzavřených inzerentů a od počtu map odevzdaných do tisku. To znamená, že výplatu si určuješ sám(a) a může být nadstandartní. Nabízíme Ti hodně práce a překážek, ale také návod, jak je lehce zdolávat.

Jako benefity pro zaměstnance využíváme služby inzerentů, které občas vybartrujeme za reklamu v malované mapě. Většinou se jedná o zážitky typu let balónem, relaxační pobyty nebo různé dárkové poukázky.

Informace o náboru

Motivační list a životopis pošlete e-mailem na adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Praxe na pozici/v oblasti

manažment a koordinovanie výroby, plánovanie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikace a pořádkumilovnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.

Motto CBS: Originalita tvorená srdcom

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, videá, webstránky, alebo bežné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo na svete je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim sponzorom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Firma začala svoju činnosť pod značkou Cassovia Books v roku 1999, ako obchodná firma zaoberajúca sa distribúciou a priamym predajom spotrebného tovaru a kníh. Miestami podnikania a sídla pobočiek boli mestá Košice a Nitra. So sídlom vo Veľkom Krtíši sme sa v roku 2003 začali venovať vydávaniu edície maľovaných panoramatických máp regiónov Slovenska, výrobe propagačných materiálov najmä pre obce, mestá a regióny. Z "jednočlovekovej" firmy sa veľmi rýchlo rozrástla

V roku 2005 sme začali s tvorbou a správou regionálnych webstránok združených na serveri www.regiony.eu. Doteraz sme vytvorili informačné servery pre 8 regiónov a do týchto projektov sme zapojili stovky obcí a firiem, pre ktoré sme vytvárali dokumentárne krátke filmy.

Od 1.5.2006 má firma Cassovia Books sídlo v Banskej Bystrici, kde sa presťahovala z dôvodu rozširovania svojej činnosti a pôsobnosti. 20.03.2007 bola z týchto dôvodu založená firma CBS spol, s.r.o., ktoré pokračuje v činnosti spoločnosti Cassovia Books.

Vo februári 2011 sme otvorili českú pobočku v Zlíne. Momentálne dávame prácu viac sko 40-tim ľuďom na Slovensku a v Českej republike a sme najväčším vydavateľom ručne maľovaných máp na svete.

Našim plánom sú ďalšie zahraničné pobočky, v ktorých by našli uplatnenie schopní ľudia. Chceme tiež, aby vývoj a výroba produktu, tj celá pridaná hodnota ostávala doma.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1854740  Datum zveřejnění: 3.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 25000 Kč/měsíc, zavislé od výkonu