Ekonomický riaditeľ

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
03.04.2017
2.000 eur pri súčasnom výkone firmy. Možnosť rastu so ziskom firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme vydavateľstvo a kreatívne grafické štúdio. Už viac ako 13 rokov vyrábame ručne maľované mapy (sme najväčší výrobca týchto máp v Európe). Posledné 3 roky vydávame knihy vlastných leteckých fotografií. V októbri 2016 sme kúpili kartografickú časť bývalého štátneho podniku Vojenský kartografický ústav Harmanec a chránenú značku VKÚ, takže vydávame aj tieto legendárne turistické a motoristické mapy. V Českej republike pôsobí od roku 2011 naša dcérska spoločnosť.

Sme obchodne veľmi úspešní a v posledných 3 rokoch konzorcium našich firiem narástlo obratovo takmer 3-násobne. Ekonomiku firmy som doteraz riešil ja, ako majiteľ a výkonný riaditeľ spoločnosti. Už ale vidím, že moje vedomosti na zložitejšie finančné riadenie našich firiem prestávajú stačiť. Preto potrebujem pomoc skúseného a čestného ekonóma, ktorý by v našej spoločnosti zastal post Finančný riaditeľ.

Toto bude Vaša pracovná náplň:
- rozpočtovanie
- investičné analýzy
- dohľad nad mzdami
- optimalizácia klientov a produktov podľa ziskovosti
- riadenie cashflow
- poistenie a správa majetku
- komunikácia s bankami, účtovnou firmou a daňovým úradom
- vymáhanie pohľadávok
- transferové oceňovanie
- riadenie tímu ľudí ekonomického oddelenia

Produkt Vašej práce je jednoduchý: Je vytvorený čo najväčší reálny zisk

Naši zamestnanci si na našej firme cenia najmä toto:
- priateľská atmosféra na pracovisku
- zmysluplné a estetické produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu
- jasná vízia a ciele firmy
- stabilita firmy
- neustálny rast firmy
- ohodnotenie podľa výkonu
- finančné príspevky na vzdelávanie
- pravidelné teambuildingy a firemné akcie

Pri manažérskych a administratívnych pozíciách je samozrejmosťou firemný notebook a telefón.

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list, v ktorom uveďte prečo chcete pracovať práve pre nás. Čakajú Vás 3 výberové kolá, vrátane praktickej skúšky. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekomický odbor

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
OMEGA - Základy

- vysoká etika a čestnosť
- zmysel pre detail, precíznosť
- schopnosť čítať finančné výkazy
- manažérske a komunikačné schopnosti
- šetrnosť (mali by ste byť tak trochu držgroš a strážiť firemné peniaze dokonca ešte aj pred majiteľom :)

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2948384  Datum zveřejnění: 26.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2.000 eur pri súčasnom výkone firmy. Možnosť rastu so ziskom firmy.