Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

CEE Logistics a.s. (MPSV)

Místo práce
106, 533 53 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-29
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:CEE Logistics a.s., IČ 24135291, http://www.ceelogistics.cz
Pracoviště:CEE Logistics a.s., Doubravice 106, 533 53 Pardubice 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-29
Mzdové rozpětí:od 13400 do 55000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CEE Logistics a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se řadí mezi nejvýznamnější dopravní a logistické firmy Evropy. CEE Logistics nyní otevírá dveře prespektivní budoucnosti těm, kteří se cítí být rádi řidičem z povolání, umí "řídit kamion" a pomohou celé naší společnosti v rámci týmu splnit očekávané cíle.

Do týmu hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici :

ŘIDIČ/ŘIDIČKA KAMIONU - MKD

Co vám nabízíme:
- práce ve finančně stabilní firmě s pobočkami v ČR a SR
- měsíční výdělek dle zařazení na projekt (30.000 - 55.000 Kč)
- moderní vozový park (Mercedes Benz, Volvo) s nadstandardní výbavou (např. nezávislá klima)
- vlastní servis v nepřetržitém non-stop režimu
- dodržování právních předpisů AETR, nařízení ES č. 561/2006
- týdenní pracovní turnus dle zařazení (práce v EU, střídání víkendů, víkendy doma aj.)

Co od vás požadujeme:
- řidičský průkaz C+E
- flexibilitu a spolehlivost

Co můžete očekávat od nás:
- solidní jednání
- odměny závisející na vašem pracovním výkonu
- stabilitu a podporu celého našeho týmu zaměstnanců

První kontakt telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00 nebo emailem

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12185170750

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E