Český školitel

CEET s.r.o. & Wattsenglish Ltd.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
39000 - 39000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizovat a vytvářet podmínky pro působení rodilých mluvčích na základních školách.
• Podílet se na vedení jazykových vstupů do výuky formou metody CLIL.
• Seznamovat učitele základních škol s metodikou CLIL.
• Pravidelně podávat zpětnou vazbu o působení na základních školách nadřízenému, průběžně reportovat o výsledcích a stavu zadaných úkolů.
• Práce bude probíhat na základních školách v různých krajích ČR.
• Čas potřebný k dojíždění je součástí pracovní doby. Na základní školy bude metodik dojíždět společně se svým týmem třech rodilých mluvčích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu nebo firemní automobil

Informace o náboru

Požadujeme:
• VŠ pedagogického směru
• Zkušenosti v oblasti práce s dětmi či výuky žáků
• Aktivní komunikace v anglickém jazyce
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (10 měsíců)
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Spolupráce se zahraničními lektory z anglicky mluvících zemí
• Předpokládaný nástup 15.9.2014

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

pedagogický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CEET s.r.o. patří mezi největší jazykové agentury střední Evropy. CEET poskytuje komplexní jazykové služby (překlady, tlumočení, jazyková výuka, lokalizace...) těm nejnáročnějším klientům. Součástí skupiny CEET je i britská jazyková škola Wattsenglish Ltd., která se zaměřuje na výuku angličtiny pro předškolní a školní děti. Více na www.wattsenglish.com.
ID: 1842487  Datum zveřejnění: 21.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 39000 - 39000 Kč/měsíc