Bezpečnostní pracovník

CENTR GROUP, a.s. (MPSV)

Jehlářská 2315, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:CENTR GROUP, a.s., IČ 26865301
Pracoviště:CENTR GROUP, a.s. - pracoviště, Jehlářská 2315/11, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 7000 do 10000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Bezpečnostní pracovník - místa jsou vhodná pouze pro OZP.
Nabízíme: Práci na HPP i DPP, nadstandardní platové ohodnocení, stabilní a příjemné pracovní prostředí.
Kontakt: pouze telefonicky 739 485 851, nebo na email:[email protected]" v době od Po - Pá: 9:00 - 16:00 hod.
Není možné, aby uchazeči navštěvovali pracoviště bez asistence provozního manažera.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11805590738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity