Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Strojní konstruktér divize Trakční motory, divize Pohony (30.000 - 40.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň - město
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 40000 /měsíc
    možno i více - dle dohody a zkušeností kandidáta
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
  • konstrukce trakčních motorů a jejich dílů (statory, rotory)
  • 3D konstruování (Catia V5, SolidWorks)
  • provádí pevnostní výpočty, případně simulace proudění kapalin a plynů, teplotní simulace apod.
  • kreslí svařovací výkresy, vytváří konstrukční kusovníky
  • navrhuje různé mechanické přípravky pro potřeby montáže nebo typové zkoušky
  • zpracovává výkresovou dokumentaci v systému CAD-CAM (AutoCad, SmarTeam,Catia V5)
Jiné výhody
  • zajímavou práci v perspektivní společnosti s dlouhodobou zakázkovou náplní
  • možnosti osobního a profesního rozvoje
  • motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • týden dovolené navíc a další zaměstnanecké výhody plynoucí z kolektivní smlouvy
  • nástup možný ihned
  • možnou pomoc s vyhledáním ubytování v Plzni v blízkosti zaměstnání
Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • VŠ strojní
  • praxi v podobném konstrukčním oboru min. 2 roky podmínkou
  • dobrou znalost systémů AutoCad, SmarTeam, Catia V5, MS Office
  • dynamickou osobnost, proaktivní přístup, smysl pro detail, analytické myšlení, systematičnost, cílesměrnost a vytrvalost
  • ŘP sk B
Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
strojírenské
Znalosti
Počítačové znalosti - uživatel:
CATIA - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
v podobném konstrukčním oboru min. 2 roky podmínkou

Počet let praxe:
2

Kontakt

Adresa společnosti
CentralWork s.r.o.
Třebohostická 3069/14 Zobrazit na mapě
100 00 Praha
ID: 1306039   Datum zveřejnění: 2.8.2012
Lokalita: Plzeň - město
Pozice: Konstruktér