Skladový manipulant Pohořelice, Brno-okolie

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Brno - venkov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 540€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v sklade so značkovým oblečením. Hlavnou náplňou práce je vychystávanie tovaru podľa objednávkových listov, triedenie, balenie, etiketovanie, práca so skenerom, vyskladňovanie tovaru. Občas sa pracuje na schodíkoch vo výške 3m.
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

- práca na hlavný pracovný pomer,
- 2 zmenná prevádzka,
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov,
- výplata vždy načas,
- zabezpečené je kvalitné ubytovanie v mieste výkonu práce,
- týždenné poskytovanie záloh.

Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1692421  Datum zveřejnění: 17.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 540€