Skladový manipulant Pohořelice (Brno-okolie)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Brno - venkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
84 Kč/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sklad so značkovým oblečením/obuvou
- 2 zmenná prevádzka
- balenie, prebaľovanie tovaru
- etiketovanie
- občasná práca na schodíkoch
- práca so scanerom na čítanie kódov
NÁSTUP IHNEĎ-POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA !!!

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.
- kvalitné ubytovanie v mieste výkonu práce
- dochádzanie do práce pešo-sklady sa nachádzajú v blízkosti ubytovne
- týždenné poskytovanie záloh vo výške 1.000,- Kč
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- výplata vždy načas
- práca v čistom a príjemnom prostredí

Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,
- chuť pracovať.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1881629  Datum zveřejnění: 27.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 84 Kč/hod