Nákupčí

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní firma, dodavatel zejména pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu kolegu na pozici Nákupčího.

* nákup výrobního materiálu
* stanovení požadavků na kvalitu v souladu se stanovenými postupy a nákupní strategií
* zodpovědnost za neustálé zlepšování v oblasti nákupu
* kontrola kvality dodávaných materiálů
* monitoring nákupního procesu a vytváření návrhů na jeho zlepšení
* jednání a se stávajícími a novými dodavateli, snaha o zlepšení platebních podmínek
* zodpovědnost za snižování zásob na skladě
* dodržování předpisů a BOZP v rámci své práce
* kooperace s ostatními odděleními ve firmě

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce v nadnárodní stabilní společnosti
* zajímavé finanční ohodnocení
* příjemné pracovní prostředí
* možnost kariérního postupu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
* praxe min. 3 roky na obdobné pozici
* AJ na komunikativní úrovni
* dobrá znalost SAP, Excel
* komunikativnost, dobré vyjednávací schopnosti, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2103224  Datum zveřejnění: 6.5.2015