Vodič VZV/skladník Praha - okolie

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš významný klient v oblasti automobilového priemyslu hľadá šikovných pracovníkov na pozíciu Vodič VZV/skladník, ktorých náplňou práce bude :
- práca v sklade a vo výrobe,
- vyskladňovanie výrobkov podľa požiadaviek,
- práca s manipulačnou technikou VZV,
- plnenie úloh súvisiacich s prevádzkou skladu podľa pokynov nadriadených

- stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť vzdelávania sa a zvyšovania kvalifikácie,
- motivačné pracovné ohodnotenie,
- zabezpečené kvalitné ubytovanie,
- zálohy týždenne,
- stravné lístky

Štruktúrovaný životopis spolu s kópiou preukazu VZV zasielajte na [email protected]. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax na VZV podmienkou,
- platný preukaz VZV sk.W1,
- možnosť obnovenia oprávnenia,
- prax v sklade,
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke,
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2103682  Datum zveřejnění: 6.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: upresnenie mzdových podmienok pri pohovore