Skladník Praha - stabilná práca, okamžitý nástup

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Praha - východ
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16.000 - 18.500 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na dlhodobú spoluprácu do skladu s hračkami hľadáme šikovných skladníkov,ktorých náplňou práce bude:
- štítkovanie a balenie tovaru,
- vychystávka tovaru podľa objednávok,
- možnosť získania nových vedomostí a zručností - zaškolenie na vozíky,
- pomocné práce, udržiavanie čistoty na pracovisku.

- 3 zmeny,
- dochádzkové a sezónne BONUSY,
- PRÍPLATKY za nadčasy,
- ubytovanie zabezpečené alebo príspevok na ubytovanie,
- zálohy každý týždeň 1.000Kč,
- výplata vždy načas,

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,
- manuálna zručnosť,
- dobrý zdravotný stav,
- čistý Register trestov.
V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite štruktúrovaný životopis na e-mail : [email protected].
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2165748  Datum zveřejnění: 1.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16.000 - 18.500 Kč/mesiac