Balič v sklade s nábytkom - mzda až 28.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Praha - východ
Mzdové podmienky (brutto)
až 28.000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a balenie, kompletizácia tovaru,
- triedenie a príprava surovín, výrobného materiálu, pracovných pomôcok,

Odporučte nám známeho a získajte 5.000Kč- akcia platí do 30.11.2015

- OSOBNÉ OHODNOTENIE zamestnancov,
- PRÍSPEVOK na dopravu,
- BONUSY za dochádzku,
- pracovná doba : 8:00-18:00 hod.,
- práca na TPP,
- ubytovanie zabezpečené
- doprava na pracovisko zabezpečená,
- zálohy každý týždeň,
- zázemie stabilnej a známej spoločnosti v oblasti logistiky,
- kariérny rast a možnosť vzdelávania v oblasti nábytku.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

- manuálna zručnosť,
- prax na podobnej pozícii výhodou,
- dobrý zdravotný stav,

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2283547  Datum zveřejnění: 10.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 28.000 Kč/mesiac