Účetní se znalostí SAP + Aj

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* poskytování podpory ostatním pobočkám a dceřiným společnostem v rámci Evropy
* support v rámci sub modul SAP (SD) a SAP Finance
* řešení a odstraňování business process problémů v systému SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí nadnárodní stabilní společnosti
* Odpovídající platové ohodnocení
* Možnost dalšího profesního růstu
* Práce v příjemném prostředí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici mě, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost, významný dodavatel pro automotive se sídlem v Praze, hledá vhodného uchazeče na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání (technické / ekonomické zaměření)
* znalost SAP FI (finanční modul) nebo SAP SD (sales)
* pokročilá znalost AJ
* dobrá IT gramotnost
* dobré komunikační dovednosti (psaná i mluvená forma)
* schopnost samostatné práce
* pozitivní přístup, týmový hráč
* flexibilita a proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2321485  Datum zveřejnění: 9.11.2015