Specialista z oblasti výrobní kvality - Ústecký kraj

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Implementace systému kvality napříč všemi útvary
* Dodržování politiky ochrany životního prostředí
* Zajištění interních školení
* Aplikace FMEA, 6Sigma
* Analýza dat, PPAP, APQP

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Bonusový systém
* Zázemí nadnárodní stabilní společnosti
* Příspěvek na stravování
* Dovolená navíc
* Vzdělávací kurzy / školení
* Firemní akce

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobní společnost, významný dodavatel nejen pro oblast automotive, hledá do svého týmu kandidáta na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru
* Min. 5 let zkušeností v oblasti kvality
* Zkušenost s řízením oddělení kvality (automotive) výhodou
* Znalost statistických metod (SPC, Pareto, MSA), nástroje kvality (FMEA, 8D report, Ishikawa diagramy, 5Why), PPAP, APQP
* AJ na pokročilé úrovni
* Dobrá znalost PC
* Znalost ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2421978  Datum zveřejnění: 3.2.2016