Projektový Manažer - Stavebnictví

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní výrobní společnost (sklárenský průmysl), se sídlem v Ústeckém kraji, hledá vhodného kandidáta na pozici Projektového manažera.

- řízení stavebních projektů s vysokými nároky na designový koncept
- obchodně – technická podpora pro všechny zúčastněné strany projektu
- vedení projektové agendy
- pravidelný reporting obchodnímu a marketingovému řediteli
- aktivní vyhledávání nových projektů
- jednání s architekty, projektanty a investory
- úzká spolupráce s oddělením vývoje / výzkumu a kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky aj.)
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- práce v příjemném prostředí
- zvyšování kvalifikace v oboru, možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
- anglický jazyk na pokročilé úrovni – slovem i písmem
- zkušenost v oblasti řízení stavebních projektů
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2590570  Datum zveřejnění: 2.6.2016