Konstruktéři! - hledáme juniory absolventy i seniory!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracování požadavků, následná prezentace
- Zpracování detailní konstrukce, kusovníků, elektrotechnických návrhů, technické dokumentace a schémata
- Technické výpočty
- Provádění změn v konstrukcích
- Vyvíjení nových produktů a spolupráce na vývojových projektech
- Vytváření CAD dat, výkresů a analýz
- Zodpovědnost za konstrukční projekty
- Spolupráce s projektovým managementem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní pracovní prostředí
- možnost seberealizace, vzdělávání a rozvoje
- 13. plat, stravenky, 5 týdnů dovolené
- odpovídající finanční hodnocení
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost, významný dodavatel pro automotive se sídlem v Ústeckém kraji, hledá uchazeče na pozici Konstruktér.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického směru
- Min. 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Německý jazyk slovem i písmem (anglický jazyk výhodou)
- Znalost konstrukčního programu ACAD (Solidworks výhodou)
- Znalost a orientace v technických výkresech a strojírenských technologií
- Znalost tvorby 2D a 3D výkresů
- samostatnost, flexibilita, pečlivost, kreativita, zodpovědnost
- konstruktivní duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2672985  Datum zveřejnění: 2.8.2016