Elektrokonstruktér a konstruktér

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Stredočeský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* práce v konstrukčních programech
* zajištění technické podpory v rámci výrobní společnosti
* v budoucnu možnost vedení celého oddělení elektrokonstrukce
* podpora při zavádění nových produktů do výroby
* navrhování konstrukčních částí a sestav

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí nadnárodní stabilní společnosti
* motivující platové ohodnocení
* práce v příjemném prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní výrobní společnost v Středočeskom kraji, hledá vhodného uchazeče na pozici Konstruktér a Elektrokonstruktér.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro, strojárenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/ VŠ (zaměření elektro nebo strojírenství)
* znalost konstrukce elektrických zařízení
* praxe v oboru min. 3 roky
* znalost konstrukčních programů (ACAD, Eplan Electric P8 aj.)
* znalost Aj na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2673215  Datum zveřejnění: 2.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou