Specialista CNC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Praha - východ
  • Nabízený plat (hrubého): 35 000 - 45 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Obrábění na 5-osých centrech
  • výroba forem a přípravků
  • samostatné programování ve 2D
  • optimalizace řezných podmínek v průběhu výroby
  • ustavení kusu na stroj
  • kalibrace a výměna nástrojů
  • obrábění dle zadání (NC kódy, výkres)
  • kontrola a optimalizace průběhu obrábění
  • kontrolní měření hotového výrobku
  • odpovědnost za dodržení technologického postupu a kvality výrobku

Jiné výhody

  • zaměstnání v hlavním pracovní poměru na dobu neurčitou
  • zaučení, zapracování s výhledem na zajímavou práci
  • stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení závislé na praxi a kvalifikaci
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, možnost dalšího vzdělávání, 2 sickdays, věrnostní prémie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ÚSO vzdělání technického směru
  • MS Office - pokročilou znalost
  • týmového hráče
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • praktické zkušenosti minimálně 3 roky v následujících činnostech
  • schopnost kontrolovat a zaškolovat tým

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Dáša Barusová
E-mail: poslat životopis

Adresa společnosti

CentralWork s.r.o.
Třebohostická 3069/14
100 00 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2717161   Datum zveřejnění: 8.9.2016