Elektrokonstruktér

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v konstrukčních programech
- zajištění technické podpory v rámci výrobní společnosti
- podpora při zavádění nových produktů do výroby
- navrhování konstrukčních částí a sestav
- elektro konstrukce strojů a zařízení
- programování řídících a vizualizačních systémů
- zpracování elektro návrhů a funkčních popisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí nadnárodní stabilní společnosti
- motivující platové ohodnocení
- práce v příjemném prostředí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní výrobní společnost ve Středočeském kraji, hledá vhodného uchazeče na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ (zaměření elektro nebo strojírenství)
- znalost konstrukce elektrických zařízení
- znalost konstrukčních programů
- znalost Aj na komunikativní úrovni
- ŘP skupiny B
- znalost práce na PC (MS Office)
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2845811  Datum zveřejnění: 5.5.2017