Konstruktér

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce s CAD
- tvorba 3D/2D dokumentace
- ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
- vyhodnocování výrobků po testování
- spolupráce se zákazníky, vývojem a výrobou
- kooperace při vývoji a aplikaci nových technologií
- podpora zavádění nových výrobků do sériové výroby

Zamestnanecké výhody, benefity

- motivující firemní bonusový systém
- jazykové kurzy, vzdělávací programy
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pro významného klienta, nadnárodní společnost (letecký průmysl), hledáme Konstruktéra na vývojové oddělení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ/VŠ vzdělání (strojní)
- praxe na obdobné pozici
- anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
- znalost 3D CAD systému (znalost Catia v5 výhodou)
- znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost, týmový hráč

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2866831  Datum zveřejnění: 28.12.2016