Technik údržby - mzda až 30 000 Kč + bonusy!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Okres Kladno, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Údržby a kontroly výrobních strojů s písemným záznamem
- Pravidelné prohlídky a opravy výrobních strojů
- Provádění drobné údržby k zajištění chodu objektu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Věrnostní bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 13. plat
- Příplatky za nepřetržitý provoz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Japonská výrobní společnost, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Technik údržby.
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která je špičkou ve svém oboru?
Údržba strojů pro Vás není cizí?
Jste orientován na dobře odvedenou práci a hledáte nové výzvy?
kontaktujte nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Technické vzdělání - výhodou
- Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
- Svářečský průkaz výhodou
- Znalost práce na soustruhu, fréze, vrtačce
- Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
- Orientaci v technické dokumentaci
- MS Office, Email
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3061352  Datum zveřejnění: 9.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč