Kontrolor kvality

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění kontrol dle kontrolních plánů
- zabezpečení a dodržování systému jakosti
- sledování jakosti produkce a kontrola nakupovaného materiálu
- optimalizace výrobních procesů
- posuzování reklamací
- kompletace zboží
- třídění materiálu
- pomocné práce na pracovišti

Požadavky:

- manuální zručnost
- praxe z výroby (ideálně s nábytkem) velkou výhodou
- dobrý zdravotní stav
- čistý Rejstřík trestů
- spolehlivost, flexibilita

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SEZÓNNÍ BONUSY (k základnímu platu kvartálně až 10 000 Kč navíc)
- pouze denní směna
- zabezpečené UBYTOVÁNÍ
- dotovaná doprava na pracoviště
- STRAVENKY v hodnotě 90 Kč
- pravidelné týdenní zálohy
- možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 5.000,- Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Přijmeme spolehlivé a samostatné pracovníky na výše uvedenou pozici. Zajímavé ohodnocení, zajištěné ubytování, stravenky. Nástup ihned!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3063604  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000