Řidič retraku / skladník (ubytování zajištěno) - mzda až 150Kč/hod

CentralWork s.r.o.

Slovanská 232/28, 326 00 Plzeň, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Okres Pardubice, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 26 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s vysokozdvižným vozíkem ve skladu s oblečením
- zakládání zboží až do výšky 13 metrů
- příjem / expedice zboží
- práce se skenerem
- manipulační práce ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- doprava zajištěna ZDARMA
- možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav
- docházkový bonus 1000.-
- variabilní složka (produktivita) ve výši až 32Kč/hod
- stravenky plně hrazené firmou ve výši 70Kč
- týdenní zálohy až 1000Kč
- příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
- zajištěné ubytování s příspěvkem od zaměstnavatele 3 500Kč
- práce bez zprostředkovatelských poplatků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro moderní logistickou firmu s 25 letou tradicí na českém trhu skladující a připravující zboží pro řadu známých značek hledáme vhodné kandidáty na pozici obsluhy/řidiče retraku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi ze skladu
- dobrý zdravotní stav
- čistý registr trestů
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- ochotu pracovat ve 3směnném provozu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na e-mail [email protected], nebo volejte na tel. číslo +420 371 655 955.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3098123  Datum zveřejnění: 10.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 26 000 Kč