Balič cukrovinek - vhodná práce i pro Studenty - Benešov a okolí

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Středočeský kraj, Okres Benešov, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 23 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce na lince
- práce v nepřetržitém provozu
- nástup IHNED
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- možnost karierního růstu a přechod pod kmen
- vhodné pro ženy, muže, absolventy i Studenty
- obědy 25Kč
- bonus za docházku ve výši až 6 000Kč
- příplatky za práci přesčas 50%, SO a NE, státní svátky
- zajištěná svozová doprava ZDARMA
- ZDARMA - posilovna na pracovišti
- ZDARMA - občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnosti hledáme manuální pracovníky do výroby cukrovinek na Benešovsku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- způsobilost pro práci s potravinami
- manuální zručnost
- schopnost práce na 12/hod směny
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědnost

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email [email protected] nebo volejte na tel. číslo +420 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3103607  Datum zveřejnění: 15.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 23 000 Kč