Skladový operátor - mzda až 24 000 Kč. Nástupy ihned! (Modřice)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 21 000 Kč až 24 000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné zaměstnance do skladu v Modřicích u Brna.
Nabízíme vstřícné a seriózní jednání s možností rychlých nástupů.

• vychystávání materiálu pro výrobu
• zaskladňování zboží
• provádění inventur
• likvidace odpadu

Jiné výhody

• zajímavé finanční ohodnocení - nástupní a docházkový bonus
• práce na hlavní pracovní poměr
• práce v třísměnném provozu ( 8 hod. směny, Po - Pá)
• dotované závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• práce ve stabilním zázemí prosperující firmy

Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• práce vhodná zejména pro muže
• nabídka vhodná i jako letní brigáda pro studenty starší 18ti let
• znalost SAP výhodou
• průkaz na VZV podmínkou
• zkušenost se skladovým hospodářstvím výhodou
• chuť pracovat
• dobrý zdravotní stav

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete Váš životopis s fotografií a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Požadované vzdělání

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Kontakt

Adresa společnosti

CentralWork s.r.o.
Tuřanka 1222/115
627 00 Brno
ID: 3104772   Datum zveřejnění: 16.6.2017