Lakýrník pro Auto-Moto

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk
  • Nabízený plat (hrubého): 24 000 - 36 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakování sériových dílů dle stanovených technologických postupů
Provádění 100%ní vizuální vstupní a výstupní kontroly dílů dle kontrolních postupů
Upozorňování vedoucího na výskyt závažných vad dílů a předchozího opravování
Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů a správnost vyplňování výrobní dokumentace

Jiné výhody

Zaměstnání v hlavním pracovním poměru nejdříve na dobu určitou - na 1 rok, poté v případě pozitivního hodnocení doba neurčitá
Zaměstnání v české společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení: základ Kč 18.000,00 plus pohyblivá složka mzdy až 19.000,00 dle plnění předem stanovených ukazatelů (normy, kvalita, EBT, nemocnost)
stravenky v nominální hodnotě Kč 104,00/ směna při splnění daňových předpisů
4 týdny dovolené + 2 dny na nemoc
věrnostní prémie
členství v autoklubu

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru lakýrník
Praxe z automobilového průmyslu, zkušenosti s třívrstvým lakováním
Šikovnost a zručnost
Spolehlivost, svědomitost
Zodpovědný přístup
Připravenost pracovat ve vícesměnném provozu

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Kontakt

Adresa společnosti

CentralWork s.r.o.
Třebohostická 3069/14
100 00 Praha
ID: 3105005   Datum zveřejnění: 16.6.2017