Inženýr pro zákaznícký servis

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řešení zákaznických reklamací
- Přenášení požadavků od zákazníka do sériové výroby
- Komunikace a spolupráce s projektovým kvalitářem
- Spolupráce s vedoucím provozní kvality PUR
- Základem činnosti je komunikace se zákazníkem na denní bázi - zaměstnanec je denně u zákazníka ve Škodě Auto a zajišťuje pokud možno bezproblémové dodávky sérií

Zaměstnanecké výhody, benefity

• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• stabilní zázemí české, dynamicky se rozvíjející společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• zaměstnanecké benefity (stravenky, členství v autoklubu, sick days, věrnostní prémie)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, významného výrobce pro automotive hledáme CQA Inženýra!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, VŠ technického směru, vhodné i pro absolventy VŠ nebo ÚSO technického směru s výbornou znalostí jazyků, nejlépe pobytem v zahraničí
• praxe v oblasti kvality v automotive na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
• aktivní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou - zašlete životopis v českém a cizím jazyce
• znalost a aplikace nástrojů kvality
• řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
• samostatnost, logické uvažování, loajalita, odolnost proti stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3105035  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 60000