Práce ve skladu s hračkami vhodné i pro absolventy - mzda až 130Kč/hod v čistém

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 26 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- balení, štítkování a vychystávání zboží
- práce v třísměnném provozu
- práce se skenerem
- manipulace s paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SEZÓNNÍ bonusy až 4000Kč
- DOCHÁZKOVÝ bonus 1000Kč
- bonus za produktivitu 2000Kč
- možnost práce přesčas
- týdenní poskytování záloh
- zabezpečené ubytování s příspěvkem 3500Kč
-po zapracování stravenky v hodnotě 840 Kč nad rámec výplaty!
- příplatky dle zákoníku práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do skladu s hračkami hledáme šikovné muže, ženy, páry. SEZÓNNÍ a DOCHÁZKOVÉ BONUSY, zajištěné ubytování a doprava. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný nástupy IHNED!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou znalost práce se skenerem, praxe na NZV
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- ochota pracovat ve směnném provozu

Doporučte nám známého a získejte odměnu ve výši až 5000Kč!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo popř. volejte na tel číslo +420 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3114954  Datum zveřejnění: 27.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 26 000 Kč