Příjmeme šikovné skladníky/řidiče VZV do skladu s nábytkem - mzda až 28 000Kč + bonusy. Ubytování zajištěno v Praze!

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Hlavní město Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 28 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přebalování a třídění materiálu
- kompletace zboží
- pomocné práce na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SEZÓNNÍ BONUSY (k základnímu platu kvartálně až 10 200 Kč navíc)
- pouze denní směna
- zabezpečené UBYTOVÁNÍ
- dotovaná doprava na pracoviště ve výši 800Kč
- STRAVENKY v hodnotě 90Kč
- pravidelné týdenní zálohy
- možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáme pracovníky do skladu s nábytkem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- čistý Rejstřík trestů
- spolehlivost, flexibilita

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopisí na email: [email protected] nebo volejte na tel. číslo +420 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3128005  Datum zveřejnění: 11.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 28 000Kč