Pracovník do výroby kabelů přímo v Praze - mzda až 23 000Kč. Ubytování zajištěno!

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Příbram, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 23 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce při výrobě kabelů
- obsluha stoje na převíjení kabelů
- práce s moderní výrobní technologií
- nepřetržitý směnový provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- týden dovolené navíc
- příspěvek na závodní stravování
- k základnímu platu možnost bonusu 15 %
- pravidelné týdenní zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významní výrobní společnost, hledá zručné pracovníky na výše uvedenou pozici. Vhodné i pro absolventy s ubytováním v Praze!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- předchozí zkušenosti ve výrobě
- manuální zručnost
- čistý trestní rejstřík
- dobrý zdravotní stav
- pečlivost a zodpovědnost
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel. číslo 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3133036  Datum zveřejnění: 16.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 23 000Kč