Nákupčí do Auto-Moto

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha - východ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
37 000 - 40 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavování objednávek materiálu, které předáváte ke schválení, a jejich následná evidence
- sledování plnění objednávek a provádění operativních opatření k zajištění ohrožených dodávek
- podílení se na hodnocení dodavatelů a podporování jejich rozvoje
- objednávky příslušenství k jednotlivým vozům
- zajišťování nákupu sériového materiálu, případně dalšího materiálu dle pokynů nadřízeného
- vytváření a řízení strategie nákupu skupin nakupovaných dílů
- sjednávání kupních smluv (cenová jednání, snižování nákladů, platební a dodací podmínky..)
- vedení poptávkových a výběrových řízení dodavatelů jednicového materiálu či služeb
- vyhledávání nových dodavatelů
- udržování optimální hladiny zásob k zajištění plynulého chodu výroby
- spolupráce na inventurách
- kontrola správnosti dodavatelských faktur
- spolupráce při řešení logistických reklamací a při vytváření logistických konceptů
- dodržování principů 5S

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou
- Stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení závislé na praxi a kvalifikaci
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity: stravenky, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, věrnostní prémie, členství v autoklubu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pro našeho klienta, významného dodavatele designových dílu do Automotive hledáme zkušeného kandidáta!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oboru min. 3 roky - znalost automotive výhodou
- aktivní znalost německého, případně anglického jazyka
- pokročilá znalost MS Office
- znalost SAP výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3140856  Datum zveřejnění: 24.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 37 000 - 40 000