Skvělá práce ve výrobě v Kuřimi! Mzda až 28 000 Kč! Ubytování zajištěno!

CentralWork s.r.o.

Kuřim, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Znojmo, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Svitavy, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž elektrosoučástek pro automotive
• ruční montáž kabelových svazků a konektorů
• kompletace a balení výrobků
• jednoduchá práce s kvalitním zaškolením

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobá práce na HPP
• práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, denní a noční)
• zajištěné kvalitní dotované ubytování
• možnost přivýdělku na přesčasových směnách
• BONUS za produktivitu
• PŘÍSPĚVEK na dopravu
• PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
• PŘÍSPĚVEK na wellness
• týdenní zálohy
• 25 dní dovolené
• výplata vždy včas na účtu
• práce bez zprostředkovatelských poplatků

Doporučte známého a získejte odměnu 5000 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Automotive výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe na podobné pozici výhodou
• práce vhodná pro ženy, muže i páry
• manuální zručnost a šikovnost
• chuť pracovat

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete Váš životopis s fotografií a my Vás budeme obratem kontaktovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3151226  Datum zveřejnění: 4.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 28 000 Kč