Všeobecná zdravotní sestra

Centrin CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
náměstí Míru 597, 285 22 Zruč nad Sázavou, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní všeobecné sestry se specializací (22219)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrin CZ s.r.o., IČ 27656535, http://www.centrin.cz
Pracoviště:Centrin CZ s.r.o. P, náměstí Míru 597, 285 22 Zruč nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SZŠ, VOŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu (registrace podle zákona č. 96/2004 Sb.), trestní bezúhonnost, zájem o dlouhodobou spolupráci, pozitivní vztah k seniorům, pracovní nadšení, vhodné pro absolventy, schopnost týmové práce.
Pracovní doba: dvousměnný provoz - ranní 7-19hod, odpolední 10-22hod.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, náborový příspěvek ve výši 11 000,- Kč, zdravotní volno (sick day 3 dny za rok), možnost dalšího vzdělávání přímo v zařízení, pravidelné relaxační masaže, příspěvek na dopravu, stravování v závodní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce, odměna za dosažení životního jubilea.
V případě zájmu se hlaste pouze emailem: [email protected]
Místo výkonu práce: Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 12178010792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou