Vrchní sestra

Centrin CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tyršovo náměstí 211, 273 51 Unhošť, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrchní sestry v oblasti péče o seniory (13434)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrin CZ s.r.o., IČ 27656535
Pracoviště:Centrin CZ s.r.o. - Unhošť, Tyršovo náměstí 211, 273 51 Unhošť

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 27000 do 33000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kvalifikační přepoklady - SZŠ, VOŚ, VŠ
- praxe v oboru výhodou
- způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného
dohledu (registrace podle zákona č.96/2004 Sb.)

Další požadavky:
zájem o dlouhodobou spolupráci
pozitivní vztah k seniorům,
pracovní nadšení
trestní bezúhonnost
schopnost týmové spolupráce
zodpovědnost, samostatnost
organizační schopnosti

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, náborový příspěvek ve výši 13.500,- Kč, zdravotní volno (sick day- 3 dny za rok), příspěvek na dopravu, stravování v závodní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce, odměna za dosažení životního jubilea.

Pracovní doba - ranní 7,00 - 15,30 hod.

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12661080783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou