Obchodní konzultant/ka - prodejní partner

CENTROPOL ENERGY, a.s. (MPSV)

Místo práce
Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:CENTROPOL ENERGY, a.s., IČ 25458302
Pracoviště:CENTROPOL ENERGY, a.s.-pracoviště Přerov, Přerov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce:
-příprava a realizace nabídky cenové optimalizace výdajů za energie pro koncové zákazníky v podnikatelské sféře; péče o stávající klientelu; komunikace se zákazníky; uzavírání smluv; řešení reklamací

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti; chuť učit se novým věcem; řidičský průkaz skupiny B výhodou; minimálně odborné vyučení, SOŠ a VOŠ výhodou

Nabízíme:
- služební benefity; online podporu; odborné zaškolení; možnost kariérního růstu; pružná pracovní doba; zázemí stabilní a prosperující společnosti; možnost práce v místě bydliště; pracovní poměr na HPP či DPP

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]
- telefonicky (pondělí - pátek v době 09.00 - 16.00) na čísle +420 778 031 816 - pan Dušan Ondruš

Místo výkonu práce: Přerov

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11610310726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou