Sociální pracovník/ce na linku důvěry liberec

Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70868476
Pracoviště:Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace-002, Linka důvěry Liberec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VOŠ nebo VŠ (Bc) vzdělání v sociálním oboru, výcvik v telefonické krizové intervenci, uživatelskou znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, empatický přístup k uživatelům služby, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ochota se dále vzdělávat
Výhodou: praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách
Popis práce: poskytování telefonické krizové intervence, základní telefonické sociální poradenství, uživatelská a provozní administrativa, podílení se na osvětové činnosti LDL
Nabízíme: práci se smysluplným cílem v kolektivu, týmové a individuální supervize, dobré technické i provozní zázemí, možnost dalšího odborného růstu
DPP - práce 2x až 3x do měsíce (noční 12hodinová směna)
Strukturovaný profesní životopis zasílejte e-mailem: [email protected]
Bližší informace na mob. tel.: 606 231 414

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10167450761

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC